Práce, zaměstnání > Společnost PROFIS one Group s.r.o. přijme obchodní zástupce

foto k inzerátu Společnost PROFIS one Group s.r.o.  přijme obchodní zástupce

Nabídka Společnost PROFIS one Group s.r.o. přijme obchodní zástupce

2020-02-18 11:37:47 | Praha | Obchod a prodej

Náplň práce :

-péče o stávající klienty, aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků, vytváření partnerské sítě

-prezentace produktů a služeb, příprava cenových kalkulací

-účast na obchodních schůzkách, vyjednávání obchodních podmínek a udržování obchodních standardů

Požadujeme :

- praxi na pozici obchodního zástupce

- velmi dobré komunikativní schopnosti a osobní vystupování

- aktivní osobní, telefonická a elektronická komunikace s klienty za účelem upevnění a rozvoje obchodních vztahů

- časová flexibilita

- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme :

- automobil i pro soukromé účely, mobilní telefon, tablet, notebook, odpovídající finanční ohodnocení, vlastní kancelář, provize ze získaných zakázek, možnost pracovního postupu.

  • Zobrazení: 301 x
obchod@profisgroup.cz
URL:
www.profisgroup.cz
Poslat odpověď na inzerát!

Položky označené hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.