Inzerce zdarma, bazar > Milenecký azyl České Budějovice

foto k inzerátu Milenecký azyl České Budějovice

Nabídka Milenecký azyl České Budějovice

2019-07-08 15:53:56 | České Budějovice | Ostatní inzerce

Pokud řešíte problém kam pozvat svou milou, nebo svého milého během dne, milenecký azyl České Budějovice nabízí ubytování v příjemném prostředí azylu pro milence a zamilované v době od 9 do 15 hodin, nebo v jiné době na základě předchozí tel. dohody s recepcí.

Maximální hygiena a čistota v azylu pro milence je největší prioritou. Milenecký azyl se nachází ve výborně dostupné a přesto velmi diskrétní lokalitě v Českých Budějovicích s možností zdarma a diskrétně parkovat uvnitř objektu na uzavřeném parkovišti.

Milenecké azyly jsou běžné po celém světě a není tomu jinak ani v Českých Budějovicích, proto tedy klidně ponechte zbytečný ostych stranou a využijte služeb diskrétního ubytování v azylu pro milence České Budějovice.

Přijeďte si do Mileneckého azylu v Českých Budějovicích užít a zapomenout na starosti všedních dnů.

Azyl pro milence v Českých Budějovicích Vám umožní užít si diskrétně se svou milenkou či milencem krásné chvíle v kvalitně vybavených pokojích.

Zaplatit ubytování a vyzvednout si na recepci mileneckého azylu klíče od pokoje může pouze jeden z partnerů. Druhý partner (partnerka) do recepce chodit nemusí. Naprostá diskrétnost a profesionální přístup pracovníků azylu pro milence České Budějovice je samozřejmostí.

  • 360 Kč
  • Zobrazení: 287 x
E-mail:
azylpromilencecb@seznam.cz
Telefon:
721 589 838
URL:
www.azylpromilence.cz
foto k inzerátu Milenecký azyl České Budějovicefoto k inzerátu Milenecký azyl České Budějovicefoto k inzerátu Milenecký azyl České Budějovicefoto k inzerátu Milenecký azyl České Budějovicefoto k inzerátu Milenecký azyl České Budějovice
Poslat odpověď na inzerát!
 

Položky označené hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.

 
 
Copyright 2011-2019 (c) Inzerce FANTASY | design and webBuilding (c) René Duchek