Firemní inzerce zdarma > Penzion Minor ubytování České Budějovice

foto k inzerátu Penzion Minor ubytování České Budějovice

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Penzion Minor ubytování České Budějovice.Levné kvalitní ubytování hotelového typu, v příjemném klidném prostředí ve městě České Budějovice, v prostorných a komfortně vybavených pokojích a apartmánu. Penzion Minor Vám nabídne skvělou snídani v restauraci a uzavíratelné monitorované parkoviště. Ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky je akceptováno, ale pobyt je možný pouze po předchozí dohodě s recepcí penzionu Minor České Budějovice.Dopravní dostupnost městem České Budějovice – příjezd k ubytování:Levné ubytování se nachází v tiché části, nedaleko centra města České Budějovice, ve Školní ulici č. 8, poblíž pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch. K penzionu je výhodná dopravní dostupnost s možností volného i uzavřeného a kamerami se záznamem střeženého parkování. Ubytování Minor České Budějovice je vzdáleno cca 50 m od stanice MHD.Ubytování v Českých Budějovicích:Penzion patří mezi nekuřácké penziony v Českých Budějovicích a nabízí k ubytování různé druhy pokojů: Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové čtyřlůžkové a komfortní prostorný apartmán pro 1-4 osoby. Pokoje penzionu jsou kvalitně vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem, velkým přenosným ventilátorem a chladničkou. Ubytování v Českých Budějovicích Vám v některých pokojích zpříjemní kuchyňka s mikrovlnnou troubou. Rychlé připojení k Wi-Fi internetu je v celém ubytovacím zařízení Minor České Budějovice zdarma.

Aby bylo Vaše ubytování v penzionu Minor České Budějovice co nejbezpečnější, provádíme maximální opatření proti možnosti přenosu infekčního onemocnění. Kromě neustálé důkladné desinfekce všech pokojů i celého objektu ubytování jsme pro Vás připravili pokoje, do kterých je vstup přímo ze zahrady penzionu. Kvalitně vybavené a perfektně vydesinfikované pokoje mají své samostatné vchody, vlastní koupelnu a WC, rychlý Wi-Fi internet, minibar a plochou LCD - SAT televizi s rádiem. Nesdílíte s nikým žádné společné prostory, tudíž v ubytování nepřicházíte s nikým cizím do přímého kontaktu v uzavřeném prostoru.Služby penzionu České Budějovice:Penzion patří mezi kvalitní ubytování v Jižních Čechách a nejlevnější penziony v Českých Budějovicích, výhodou je dopravní dostupnost, možnost uzavřeného parkování pro osobní automobily a využití garáže pro jízdní kola a motocykly. Kromě příjemného levného ubytování ve městě České Budějovice Vám bude k dispozici restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně dle vlastního výběru. Ubytování je poskytováno za nejlepší ceny, přibližující se cenám ubytovny v Českých Budějovicích.

Pro hosty penzionu Minor České Budějovice nabízíme zdarma pronájem menších školících prostor v salonku nebo v příjemně členitém prostředí vlastní restaurace.

Školící prostory v ubytování Minor České Budějovice jsou vhodné pro malé skupiny osob pořádajících firemní školení, konference, meetingy, přednášky, prezentace, instruktáže, pracovní porady, výuku, besedy, semináře, či obchodní schůzky a jednání. Občerstvení - různé druhy kávy a nápojů jsou samozřejmě k dispozici.

Pronájem školících prostor zcela zdarma je určen pouze pro hosty ubytování Minor České Budějovice - pro skupinu min. od 5 ti do cca 15 osob.

Pro pronájem školících prostor v penzionu Minor České Budějovice je nutný pobyt naprosté většiny zúčastněných osob.

Běžný samoúčelný pronájem školících prostor bez ubytování naprosté většiny účastníků není možný ani za úplatu.

Restaurace penzion Minor České Budějovice:Ubytování České Budějovice připravuje kvalitní snídaně dle vlastního výběru ze snídaňového menu od 7.00 do 10.00 hodin. V restauraci je možné bezdrátové připojení k Wi-Fi internetu nebo prostřednictvím pevných internetových zásuvek.Okolí ubytování České Budějovice:Levné ubytování patří mezi nejlepší hotely a penziony v Českých Budějovicích a doporučuje hostům různé relaxace a aktivity. Kromě možnosti prohlídky historického centra Českých Budějovic, nebo plavby vyhlídkovou lodí po řece Vltavě, Vám penzion zajistí exkurzi v pivovaru Budvar. Penzion České Budějovice Vám také doporučuje návštěvu letní a zimní plovárny a jízdu na kolech do širokého okolí města, překrásnou přírodou za pamětihodnostmi po cyklistických stezkách. V okolí města a ubytování České Budějovice se nachází celá řada hradů, zámků a jiných kulturních památek, které můžete během dovolené v Jižních Čechách navštívit.

  • Zobrazení: 51 x
E-mail:
info@penzionminor.cz
Telefon:
387 314 949
URL:
www.penzionminor.cz
Adresa:
České Budějovice, Školní 8, 370 10
IČ:
28138601
DIČ:
CZ28138601
foto k inzerátu Penzion Minor ubytování České Budějovicefoto k inzerátu Penzion Minor ubytování České Budějovicefoto k inzerátu Penzion Minor ubytování České Budějovicefoto k inzerátu Penzion Minor ubytování České Budějovicefoto k inzerátu Penzion Minor ubytování České Budějovicefoto k inzerátu Penzion Minor ubytování České Budějovice
Poslat odpověď na inzerát!
 

Položky označené hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.

 
 
Copyright 2011-2020 (c) Inzerce FANTASY | design and webBuilding (c) René Duchek