Firemní inzerce zdarma > Fasády

foto k inzerátu Fasády

Fasády

Vyrábíme a prodáváme dekorativní potahy AMK již od roku 2015. Po 5 letech úspěšné práce na trhu, se AMK osvědčila jako spolehlivý výrobce, a dodavatel vysoce kvalitních produktů a její vlastní výrobní zařízení z ní činí rozpoznatelnou značku mezi segmenty dokončovacích materiálů.

Každý rok společnost vyvíjí a používá nové, vylepšené technologie, a tím rozšiřuje svůj sortiment a zlepšuje své vlastnosti. Jsme vždy zodpovědní za kvalitu vyrobeného materiálu. AMK kombinuje výhodnost, šetrnost k životnímu prostředí, snadnou instalaci, a trvanlivost - naše dekorativní krytina je udržitelná jak během přeháněk deště, tak za spalujícího slunce. Tyto vlastnosti nám umožnily získat důvěru zákazníků v krátkém čase. Více než 2000 soukromých a 6 výškových budov je již zdobeno našimi výrobky.

AMK je jedinečný nátěr, který vznikl v roce 2014 k dekoraci Vašeho domova. Dekorativní potah s mramorovými zrníčky a akrylová vodní disperze zajišťují existenci po mnoho let. Vzali jsme z nich to nejlepší a zároveň je zbavili nedostatků.

Výsledky předčily naše očekávání. Po patentování technologie jsme zahájili vlastní výrobu. Za 4 roky se objem výroby a prodej AMK zvýšil 56krát, a naše výrobky lze nyní zakoupit v šesti zemích.

Poslat odpověď na inzerát!
 

Položky označené hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.

 
 
Copyright 2011-2020 (c) Inzerce FANTASY | design and webBuilding (c) René Duchek