Práce, zaměstnání > Operátor výroby Žatec - až 28.000 Kč/měs.

Nabídka Operátor výroby Žatec - až 28.000 Kč/měs.

2019-02-05 15:50:01 | Most | Výroba a průmysl

Operátor výroby Žatec

Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou pro automobilový průmysl hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátor ve výrobě.

Nástup: IHNED

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr

- dlouhodobou spolupráci

- měsíční mzdu až 28.000 Kč/měsíc

- příplatky, prémie, docházkový bonus,

- stravenky

- týdenní zálohy

- možnost svozového autobusu

Náplň práce:

- obsluha výrobní linky

- práce ve výrobě

Požadujeme:

- SOU výhodou

- ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

- manuální zručnost

- spolehlivost, dochvilnost

Životopis a kontakt na Vás posílejte na praha@workservice.cz nebo zašlete SMS:PRACE ZATEC na telefonní číslo 601 311 311 a ozveme se zpět.

  • Zobrazení: 299 x
Telefon:
601 311 311
Poslat odpověď na inzerát!

Položky označené hvězdičkou (*) je nutné vyplnit.